KONKURSY ROK SZK. 2018/2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Konkursy artystyczne

1.     Gminny Konkurs  Plastyczny „Plastyczna interpretacja poezji ks. J. Twardowskiego” organizowany przez SP Glina

III miejsce- Emil Koronka kl. IV

III miejsce- Julia Kochańska kl. VII

2.     Powiatowy Konkurs Plastyczny  o Bezpieczeństwie na Wsi  pt. „Maszyna pracuje, dziecko obserwuje” organizowany przez KRUS Ostrów Maz.

I miejsce- Martyna Stefańczuk kl. VII

3.     Gminny Konkurs  Plastyczny „Wolność w rozpiętych skrzydłach Orła Białego” organizowany przez GOKiS Małkinia Górna

I miejsce – Hubert Samsel kl. VII

I miejsce- Oliwia Kruk kl.I

II miejsce – Karolina Korytkowska kl. IV

II miejsce  -   Maja Zyśk  kl. II

III miejsce – Martyna Szulęcka kl. VII

III miejsce-   Katarzyna Grodek kl. II

III miejsce – Rafał Zadroga kl. IV

4.     Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez SP w Andrzejewie

III miejsce – Zespół SEKUNDA ( ucz.  kl. VII i VIII)

5.     Konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka” organizowany przez m. st. Warszawa

III miejsce w etapie gminnym - Damian Zyśk kl. V

III miejsce w etapie powiatowym – Damian Zyśk kl. V

Wyróżnienie w etapie gminnym – Maja Zyśk kl. II

6.     Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Młode talenty 2019”  organizowany przez SP w Starej Ruskołęce

 III miejsce - Damian Zyśk kl. V

7.     XIV Powiatowy Konkurs Plastyczny Krajobraz Polski ,,Nasza Niepodległa” organizowany przez Starostwo Powiatowe Ostrów Ma

Wyróżnienie - Sebastian Przywoźny kl. II

Wyróżnienie  - Amelia Samsel kl. II

8.     Konkurs profilaktyczny ,,Żyję zdrowo – bo nie ulegam nałogom” organizowany przez Gmina Małkinia Górna

III miejsce – Zuzanna Sienicka kl. II

II miejsce  -  Oliwia Kruk kl. I

 

Zawody sportowe

 

1.     Biegi przełajowe organizowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Maz.

XII miejsce w etapie powiatowym - Adrian Pierzchanowski kl. V  awans do międzypowiatu

VI miejsce w etapie powiatowym – Julia Kochańska kl. VII awans do międzypowiatu

2.     Tenis stołowy

II miejsce - Damian Zyśk kl.V  awans do powiatu

II miejsce - Kacper Małkiński  kl. V awans do powiatu

3.     Zawody w ringo

III miejsce – kl. IV-VI

4.     Piłka nożna 

III miejsce w etapie gminnym - dziewczęta z klas VII-VIII

V miejsce w etapie powiatowym - dziewczęta z klas VII-VIII

5.     Mała Gminna Spartakiada klas I-III organizowany przez Gmina Małkinia Górna

III miejsce – kl. II, III

 

Konkursy i olimpiady wiedzowe

1.     Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny dla klas IV – V i VII – VIII

Wyróżnienie - Julia Kochańska kl. VIII

Wyróżnienie-  Wiktoria Szulęcka kl. VII

Wyróżnienie-  Hubert Samsel kl. VII

2.     Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna : konkurs literacki

Wyróżnienie – Oliwia Przywoźna kl. VIII

3.     YoungFace.TV - ogólnopolskie medium szkolne redakcja szkolna

I miejsce dla całego zespoły redaktorów

W ilości napisanych artykułów

I miejsce - Oliwia Przywoźna kl. VIII

II miejsce -  Julia Zadroga kl. VIII

III miejsce -  Klaudia Małkińska kl. VIII

4.     Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowany przez Starostwo Powiatowe i Komendę Powiatową w Ostrowi Maz.

III miejsce w etapie gminnym – Julia Kochańska kl. VII

                                            Julia Zadroga kl. VIII

                                            Mateusz Dobrowolski kl. VII