WYCIECZKA ROWEROWA
W ramach akcji „Bezpieczny uczeń” 19 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa, której celem było promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz kształtowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Przed rozpoczęciem wycieczki przypomniano uczniom podstawowe przepisy ruchu drogowego oraz zasady bezpiecznej jazdy na rowerze. Uczestnicy byli wyposażeni w kamizelki odblaskowe i kaski ochronne, co podkreślało znaczenie dbałości o własne bezpieczeństwo. Wycieczka przebiegał w miłej, radosnej atmosferze. Mamy nadzieję, że przyczyniła się do zwiększenia świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa na drodze.






















