WYCIECZKA ROWEROWA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 czerwca 2026

W ramach akcji „Bezpieczny uczeń” 19 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa, której celem było promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz kształtowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Przed rozpoczęciem wycieczki przypomniano uczniom podstawowe  przepisy ruchu drogowego oraz zasady bezpiecznej jazdy na rowerze. Uczestnicy byli wyposażeni w kamizelki odblaskowe i kaski ochronne, co podkreślało  znaczenie dbałości o  własne bezpieczeństwo. Wycieczka przebiegał w miłej, radosnej atmosferze. Mamy nadzieję, że przyczyniła się  do zwiększenia świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa na drodze.

Autor: Samorząd Uczniowski

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie