Rok szkolny 2020/2021

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ

17 października 2020

XX DZIEŃ PAPIESKI - ,,TOTUS TUUS”

Przejdź do - XX DZIEŃ PAPIESKI - ,,TOTUS TUUS”

Współczesne dzieci nie znają osobiście sylwetki św. Papieża Polaka- tym cenne są wszelkie działania w celu przybliżenia im Jego postaci i nauczania. Dlatego  na lekcji religii oraz godzinie zajęć z wychowawcą, dzieci oglądały  i kolorowały ilustracje dotyczące  życia i działalności św. Jana Pawła II-połączone z pogadanką  oraz oglądały fragment filmu ,,Jan Paweł II- papież, który zmienił świat”. Zaśpiewały również ,,Barkę”- ulubioną pieśń naszego Papieża.


15 października 2020

NAUCZYCIEL MA SWÓJ DZIEŃ

Przejdź do - NAUCZYCIEL MA SWÓJ DZIEŃ

13 pażdziernika Samorząd Uczniowski  złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Z ust uczniów płynęły życzenia zdrowia, entuzjazmu, zadowolenia z wykonywanej pracy oraz  spełnienia marzeń. Wyrazem szacunku i wdzięczności był program artystyczny oraz słodki upominek przgotowany przez Radę Rodziców. W tym dniu nie zabrakło również słów podziękowań  i życzeń od pani dyrektor. 

 

14 października 2020
Samorząd Uczniowski
Czytaj więcej o: NAUCZYCIEL MA SWÓJ DZIEŃ

POMAGAJMY - ZBIÓRKA DLA MICHAŁKA BOGUCKIEGO

Przejdź do - POMAGAJMY - ZBIÓRKA DLA MICHAŁKA BOGUCKIEGO

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie  włączyli się do pomocy Michasiowi Boguckiemu  organizując zbiórkę  pieniędzy. Zebraliśmy do puszki  i wpłaciliśmy na konto 542 zł. Wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom i ludziom o wielkich sercach serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji. Dobry początek zmobilizował nas do dalszego działania. Rozpoczęliśmy zbiórkę nakrętek, butelek i kasztanów. Zachęcamy do  wsparcia naszej akcji - POMAGAJMY, DOBRO WRACA!!!   

12 października 2020
WOLONTARIAT

JEDNA WYCIECZKA - DWIE LEKCJE

Przejdź do - JEDNA WYCIECZKA - DWIE LEKCJE

7 października uczniowie naszej szkoły  pojechali na wycieczkę do Starej Złotorii  na warsztaty jesienno- lawendowe , które odbyły się w sielskim ogrodzie Pani Anny Gawlik. Podziwiali i uczyli się rozpoznawać nazwy roślin ogrodowych. Poznawali wygląd oraz właściwości lecznicze i zdrowotne ziół.  Uczestniczyli w  zabawach edukacyjnych z warzywami  oraz młóceniu i sadzeniu lawendy. To była wspaniała lekcja przyrody.

 

10 października 2020
Danuta Osiadacz
Czytaj więcej o: JEDNA WYCIECZKA - DWIE LEKCJE

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Przejdź do - WYCIECZKA DO WARSZAWY

 30 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w darmowej wycieczce do Warszawy w ramach projektu "Eksperymentuję, Odkrywam, Wiem."  W programie  znalazł się spektakl teatralny w teatrze Capitol "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" oraz zabawa w "Domu Zagadek". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

9 października 2020
Anna Małecka

ŚWIĘTO CHŁOPAKA DNIEM MUCHY I KRAWATA

Przejdź do - ŚWIĘTO CHŁOPAKA DNIEM MUCHY I KRAWATA

30 września obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień Chłopaka".  Z tej okazji Samorząd  Uczniowski zorganizował "Dzień muchy i krawata". Wszystkim  "naszym Panom" życzymy  wiele uśmiechów,  mało złości, jak najmniej smutków i dużo radości.

30 września 2020
Samorząd Uczniowski

POWITANIE JESIENI

23 września  cała społeczność uczniowska naszej szkoły pożegnała lato i powitała jesień. W tym dniu Samorząd Uczniowski zorganizował "Święto Pieczonego Ziemniaka". Uczniowie mieli okazję skosztować pieczonych ziemniaków oraz kiełbasek. Został również ogłoszony konkurs na jesiennego stworka. Uczniowie, szczególnie z klas młodszych wykazali się wielką pomysłowością i inwencją twórczą. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

 

23 września 2020
Samorząd Uczniowski