Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

 

Snowman, Zima, Śnieg, Zimno, Zimowa 

UDANYCH I BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH 

Najnowsze aktualności

REKRUTACJA 2020/2021

Terminy i kryteria rekrutacji dzieci do oddziału przedszkolnego i uczniów do klasy pierwszej szkoły podstawowej. 

15 lutego 2020
Czytaj więcej o: REKRUTACJA 2020/2021

UDZIAŁ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONCERCIE PROFILAKTYCZNYM W MAŁKINI GÓRNEJ

Powiększ zdjęcie

  Dnia 7 lutego 2020 roku uczniowie kl. VIII uczestniczyli w koncercie profilaktycznym pod hasłem  „Nałogi – droga donikąd”. Uczniowie wysłuchali montażu słowno – muzycznego, który poprowadził Pan Jacek Dewódzki – wokalista legendarnego zespołu Dżem . To spotkanie miało na celu uświadomienie młodym ludziom, jakie zagrożenia niosą ze sobą różnego rodzaju używki i jaki mają  wpływ na dalsze życie

14 lutego 2020
Dorota Padewska
Czytaj więcej o: UDZIAŁ UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W KONCERCIE PROFILAKTYCZNYM W MAŁKINI GÓRNEJ

KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO NA LODOWISKU

Powiększ zdjęcie

6 lutego uczniowie klas IV - VIII pod opieką swoich wychowawców spędzili czas na lodowisku w Ostrowi Maz. Wycieczka miała zachęcić uczniów do aktywnego i bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie ferii zimowych. Podczas jazdy można było zauważyć radość  i satysfakcję ze wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

14 lutego 2020
Anna Małecka
Czytaj więcej o: KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO NA LODOWISKU

BAL KARNAWAŁOWY NAJMŁODSZYCH

Powiększ zdjęcie

W kalendarzu imprez szkolnych tradycyjnie nie mogło i w tym roku zabraknąć zabawy karnawałowej. Dnia 05 lutego 2020 roku w tanecznych rytmach muzyki rozpoczęła się choinka szkolna. Jest ona jednym z ważniejszych,  najprzyjemniejszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez społeczność szkolną. 

14 lutego 2020
Bożena Koziara
Czytaj więcej o: BAL KARNAWAŁOWY NAJMŁODSZYCH

BEZPIECZNY WYPOCZYNEK PODCZAS FERII ZIMOWYCH

Powiększ zdjęcie

W tym roku ferie w województwie mazowieckim rozpoczynają się 10 lutego i potrwają do 23 lutego 2020 roku. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszej gminy oraz osób przebywających w tym okresie na jej terenie Urząd Gminy wspólnie z miejscowymi służbami i jednostkami organizacyjnymi podjął działania, aby okres ferii zimowych był czasem spokoju, relaksu i wypoczynku.

24 stycznia 2020
Czytaj więcej o: BEZPIECZNY WYPOCZYNEK PODCZAS FERII ZIMOWYCH

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Powiększ zdjęcie

Dla każdego dziecka ważną rolę w jego życiu odgrywają babcia i dziadek. To oni kochają najmocniej swoje wnuki. Opiekują się maluchami, gdy rodzice pracują. Dziadkowie przekazują młodemu pokoleniu najlepsze wartości, uczą, wychowują i kochają. 

21 stycznia odbyła się w naszej szkole wyjątkowa uroczystość, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie wszystkich  uczniów  Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. 

Wszystkie wiersze, skecze, tańce i piosenki dedykowali uczniowie kochanym babciom i dziadkom.

22 stycznia 2020
Ewa Banaszek
Czytaj więcej o: DZIEŃ BABCI I DZIADKA

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA ...

Powiększ zdjęcie

,,Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,
Każdy dom i każdego z nas,
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta
Niosą wszystkim betlejemski blask’’

Nasza szkoła chcąc jak najdłużej pozostać w klimacie Świat Bożego Narodzenia  10 stycznia wzięła udział we wspólnym kolędowaniu ulicami Broku wraz z uczniami ze szkoły w Broku. Kolędowanie to jedna z najstarszych i najpiękniejszych polskich tradycji. Przynosi wszystkim kolędnikom zawsze szczególną bliskość i radość ze spotkania z drugim człowiekiem. Wspólnie śpiewaliśmy polskie kolędy i pastorałki. Piękne kolorowe stroje uczestników orszaku  i żywe zwierzęta dopełniały całości.

19 stycznia 2020
Zofia Koziara
Czytaj więcej o: HEJ KOLĘDA, KOLĘDA ...

OPIEKA ZDROWOTNA W SZKOLE

 

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

   Z dniem 12 września 2019r.  weszła w życie ustawa z dnia 12 kwietnia 2019 r. o opiece zdrowotnej nad uczniami (Dz. U. poz. 1078). Przepisy tej ustawy nakładają na organy prowadzące szkoły obowiązki związane z zapewnieniem uczniom opieki stomatologicznej.

 

31 grudnia 2019
Czytaj więcej o: OPIEKA ZDROWOTNA W SZKOLE